YC epoksidinis gruntas, 2K 750ml

Prekės kodas: 150969

Turimas kiekis: 5

„EPOXY PRIMER“ yra universalus, dviejų komponentų epoksidinis gruntas, skirtas visiems paviršiams (išimtis: medžio masyvo apdirbimui) povandeninėse ir viršvandeninėse vietose. Tinka tiek vidaus, tiek lauko paviršiams. Gruntas yra atsparus difuzijai ir gali būti naudojamas kaip apsauga nuo korozijos ar osmoso.
Puikios sukibimo savybės su aliuminiu ir idealus sukibimo stimuliatorius dengiant galutiniu padengimu antifulingu arba jachtos laku.

€2118 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

Produkto duomenys

  • Bendras kiekis: 750 ml
  • Spalva: matinė, balta
  • Išeiga: apie 8 m² / litras vienam sluoksniui
  • Specifinis svoris: apie 1,4 kg / l
  • Sumaišymo santykis:  kietiklis : gruntas = 1:2

Panaudojimas

Paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas, švarus, sausas, nuriebalintas. Senos dangos turi būti nepažeistos. Jei reikia, nušlifuokite seną dangą, pašalinkite šlifavimo dulkes. Visos nesuderinamos senos dangos (vieno komponento sistemos, antifoulingas ir kt.) turi būti visiškai pašalintos prieš dengiant gruntą. Įprastai, gruntuojant paviršius, kurie bus virš vandens ir po vandeniu tepami 2-3 sluoksniai EPOXY PRIMER.  Pirmos klasės apsaugai nuo korozijos ar osmoso po vandeniu reikia mažiausiai 6 sluoksnių. EPOXY PRIMER galima apdoroti esant sausam orui ir temperatūrai nuo +10°C iki +30°C. Apdorojimas atliekamas šepečiu arba kailiniu voleliu. Jei reikia, pridedant 5 -10 % EPOKSIDO SKIEDIKLIO, taip galima pagerinti išlyginamąsias savybes ir grunto įsiskverbimo į pagrindą gylį. Maišymo santykis yra bazė: kietiklis - 2:1 pagal tūrį. Tiksliai dozuokite abu komponentus ir gerai išmaišykite. Sumaišykite tik tą kiekį, kurį galima sunaudoti per tinkamumo laiką. Sumaišyto produkto tinkamumo laikas yra maždaug 2 valandos (20°C).

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
EPOXY THINNER yra skiediklis ir įrankių valiklis, skirtas dviejų komponentų gruntui EPOXY PRIMER arb..
€1329
893
Rašyk
Skambink