Ekologiškos akrilinės ir PU dervos

Ekologiškos akrilinės ir PU dervos

Šiais laikais kylant žmonių sąmoningumui darosi labai populiarūs produktai, kurie yra ekologiškai švarūs - nekenkiantys nei aplinkai, nei gamtai, nei tiesiogiai pačiam žmogui. Neturinčios savo sudėtyje jokių kenksmingų produktų, jokių agresyvių cheminių medžiagų ir tirpiklių, nei gaminyje, nei pirminiuose komplektuose - akrilinės nepavojingos, ekologiškos dervos yra ateities žaliava.

Ekologiškos acrystal dervos - ne vien madingas įgeidis, o visa gyvenimo filosofija.

Topplastas taip pat eina šia linkme ir pradeda platinti tokias žaliavas, kurių panaudojimas nekenkia niekam, bet prisideda prie gamtos išsaugojimo.

Savo asortimente turime akrilinių nepavojingų dervų, kurios daugiausiai naudojamos skulptūroms, architektūrinėms detalėms , muziejų reprodukcijoms, taip pat formų bei modelių gamyboje, kino industrijai bei teatro scenografijoje.

Šios vandens pagrindo akrilinės dervos yra bekvapės, netoksiškos, turi itin žemą egzotermą (neužkaista), galima užsisakyti ir ugniai atsparų variantą.

 

PU (poliuretaninės) dervos nėra ekologiškos, tačiau plačiai naudojamos sutvirtinimų ar standumo briaunų gamyboje, jos naudojamos kaip įdėtinė medžiaga vandenlenčių bei riedlenčių gamyboje. Taip pat poliuretaninės dervos tinka ir architektūrinių detalių gamybai, jas lenga lieti, jos atsparios oro sąlygoms ir lengvai išsiima iš formų. Užpildas EF 35P-ALOLT1 naudojamas su derva PC26/PC39

Užpildas, naudojamas kartu su poliuretaninėmis dervomis PC26 ir PC39. Santykis dervos A:B:EF35 - ..
Nuo €1143
Tvirta, greito liejimo poliuretano (PU) dervos sistema (PC17+G127), skirta modelių gamybai, wakeboar..
Nuo €3804
Acrystal yra nekenksminga, netoksiška dviejų komponentų liejimo medžiagų sistema. Acrystal da..
Nuo €3872
Poliuretaninė derva Elan-tech PC8590/G8590 naudojama elastingų formų gamyboje, ypatingai atspari įbr..
Nuo €4477
Poliuretaninė derva, naudojama longboard'ų, wake boardų įdėtinėms dalims, sustiprinimams gaminti..
Nuo €13310
Poliuretaninė derva, naudojama longboard'ų, wake boardų įdėtinėms dalims, sustiprinimams gaminti..
Nuo €14278
Rašyk
Skambink