Bespalvė/skaidri PUR derva PU G8 SUPER

Prekės kodas: 126421

Turimas kiekis: 4

G8 Super yra negelstanti (labai geras atsparumas UV spinduliams) ir patvari, vieno komponento, skaidri poliuretaninė danga. Ji labai atspari įprastoms cheminėms medžiagoms ir valymo priemonėms. Tirpikliui išgaravus, G8-Super chemiškai susijungia (sukietėja) veikiant drėgmei.

G8 Super skaidri danga turi gana gerą atsparumą trinčiai ir UV spinduliams. Naudojama papildomai poliesterinio ir epoksidinio laminato, medienos (lakuojant), betono, metalo apsaugai.

€2541 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

PANAUDOJIMAS

Pagrindas, dengiamas paviršius turi būti švarus, sausas ir be riebalų. Medienos santykinė drėgmė turi būti ne didesnė kaip 15 % (= sausa ore). Pirminis pašiaušimas yra pageidautinas, senus dažų sluoksnius reikia kruopščiai nušlifuoti. Vienam sluoksniui sunaudojama nuo 200 iki 300 ml/m². G 8 SUPER tepamas teptuku arba dengiamas purškimo pistoletu (apsisaugant, su kauke!).  Esant porėtam paviršiui, pirmąjį G 8 SUPER sluoksnį rekomenduojame skiesti (jeigu reikia) ne daugiau kaip 50 % POLIURETANO SKIEDIKLIU, o antrą G 8 SUPER sluoksnį – 25 % POLIURETANO SKIEDIKLIU. Jei dengiamas paviršius nelabai įgeria, į G8 Super reikia įpilti ne daugiau kaip 50 % POLIURETANO SKIEDIKLIO. Norint gauti maksimaliai patvaresnę dangą, reikia mažiausiai 3 neskiestų sluoksnių. Sekantis sluoksnis dengiamas iš karto, kai tik paviršius jau nėra lipnus. Šis laikas priklauso nuo temperatūros ir drėgmės ir yra nuo 2 iki 4 valandų, kai aplinkos temperatūra yra 20ºC. Praėjus šiam laikui, norint išvengti išsisluoksniavimo, reikia atlikti tarpinį šlifavimą. G 8 SUPER galima dažyti spalvinamąja pasta (pigmentais), tačiau tik iki 5% ir rekomenduojama išskirtiniais atvejais. Bet kokiu atveju, pridėjus pigmento yr agalimas mechaninio stiprumo, blizgesio sumažėjimas. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Teptukai ypatingai minkšto plauko, naudojami gelkautui ar dervos paskleidimui ir kartais, oro..
Nuo €545
439
Koncentuotas spalvų pigmentas skirtas epoksidinių ir poliuretaninių dervų nuspalvinimui. Pardavime t..
Nuo €726
556
Glosscoat“ yra dviejų komponentų, natūraliai kietėjantis, be tirpiklių, be fonolio, skaidrus, ..
€2764
620
„Speedcoat SC“ yra dvikomponentis, tiksotropinis, be tirpiklių, labai blizgus vir&scaron..
€2810
621
Rašyk
Skambink