YC Tiko aliejus, 1ltr.

Prekės kodas: 156109

Turimas kiekis: 9

Natūralus aliejus (pigmentuotas tikmedžio spalva), gerai įsiskverbiantis į medienos poras. Efektyviai apsaugo nuo drėgmės ir atmosferos poveikio. Tinka visiems lauko tikmedžio paviršiams. Vaikščiojimui skirti paviršiai išlieka neslidūs.

Sąnaudos: apie 100 - 200 ml/m², (priklausomai nuo medienos)
Kiekis: 1,0 l

€1470 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

Panaudojimas
Medienos paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas, švarus, sausas ir be riebalų. Mediena turi būti poringa. Darbinė temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +5°C, maksimali +35°C. Apdorojimo ir kietėjimo metu užtikrinkite gerą vėdinimą.
NEŠVARI ARBA PASENUSI MEDIENA: dėmėti medienos paviršiai ir įsisenėję nešvarumai pirmiausia nuvalomi TEAK CLEANER 1. Norint pašalinti papilkėjimą ar atmosferos poveikį, mediena pašviesinama TEAK BRIGHTENER 2.
Apie tinkamą pagrindo paruošimą ir valiklio bei šviesintojo naudojimą skaitykite tų produktų aprašyme.
APDOROJIMAS: TEAK OIL 3 tepamas du kartus šepetėliu arba tris kartus skudurėliu, jei mediena yra ypač sausa arba porėta, su pertaukėlėmis kas 15–30 minučių. Reikalingas TEAK ÖL 3 kiekis priklauso nuo medienos struktūros. Atskiri sluoksniai neturi išdžiūti, reikia dirbti šlapiu ant šlapio. Neleiskite aliejaus pertekliui išdžiūti, bet greitai nuvalykite sausu, nepūkuotu skudurėliu. Galutinis džiūvimo laikas yra nuo 24 iki 48 valandų. Įrankiams valyti tinka dažų skiediklis arba benzinas..

TEAK OIL 3 apdoroti paviršiai prižiūrimi ta pačia medžiaga. Prieš atnaujinant pilkėjimą, būtina atlikti papildomą apdorojimą. Norėdami tai padaryti, užtepkite ploną sluoksnį ir pašalinkite medžiagos perteklių audiniu.
DĖMESIO! TEAK OIL 3 suvilgyti audiniai gali savaime užsidegti. Saugiai išmeskite!

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink