YC Tiko šviesintojas, 1ltr.

Prekės kodas: 152459

Turimas kiekis: 4

Šis tiko medienos šviesintojas skirtas pasenusiai ir papilkėjusiai medienai grąžinti estetinį vaizdą . Giliai įsiskverbia į medieną ir išvalo poras. Jis nebalina ir nepažeidžia medienos, tačiau grąžina jai natūralią, sodrią spalvą.
TEAK BRIGHTENER 2 naudojimas yra švelnus medžiagai, nes tikmedžio nereikia šlifuoti.
Sąnaudos: stipriai papilkėjusiai medienai apie 200 ml/m², valymui galima skiesti vandeniu iki 1:5: apie 50 ml/m².
Kiekis: 1,0 l

€968 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

Darbo rekomendacija
Mediena turi būti intensyviai drėkinama vandeniu. TEAK BRIGHTENER gausiai užtepamas  ir lengvai įtrinamas šepetėliu (rekomenduoja su dirbtiniais šereliais). Ekspozicijos laikas yra maždaug 10-20 minučių. Neleiskite tirpalui išdžiūti, jei reikia, vėl sudrėkinkite vandeniu. Po 20 minučių ekspozicijos gelio pavidalo masė pašalinama nuvalant-nuplaunant dideliu kiekiu vandens arba aukšto slėgio įranga.

TEAK BRIGHTENER naudojamas koncentruotam šviesinimui, o atskiedus vandeniu santykiu 1:5 - gaivinimui ar valymui. Esant stipriam spalvos pakitimui, procesą gali tekti pakartoti. Palikite medieną visiškai išdžiūti (mažiausiai 2–3 dienas). Jei reikia, apdorotą paviršių galima išlyginti švitriniu popieriumi (grubumo 100 ar smulkesniu) išilgai medienos grūdelių. Tada, kad medieną apsaugotumėte ir priežiūrai, apdorokite TEAK OIL 3.

Atsargiai: nepilkite TEAK BRIGHTENER 2 į metalinius indus. Nepalikite ant metalinių paviršių ilgiau arba, jei liečiasi, nuplaukite dideliu kiekiu gėlo vandens.
Naudotus įrankius galima nuplauti vandeniu ir muilu.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink