Glaistas-klijai Politix Standart 5kg

Prekės kodas: tixst

Turimas kiekis: 19

Politix Standart yra ortoftalio poliesterinės dervos pagrindu, labai tiksotropinis, iš anksto pagreitinta rišamoji pasta, naudojama kaip klijai ar glaistas. Politix Standart kietėja įmaišius 1% kietiklio MEK. Politix Standart yra sukurtas standžių gaminių, pvz., iejinių, taip pat pluoštu armuotų (stiklo plastiko,...), taisymas ir sujungimas. Politix Standart yra standi klijuojanti pasta, todėl gaminys tinkamas paviršiaus defektų, tarpų ir skylių laminavimo viduje taisymui. Kita vertus, „Politix Standart“ netinka darbams, kuriose svarbus lankstumas, tokiems darbams tinka  Politix Flekso arba siūloma Politix VE.

€3630 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

Prie 5kg Politix Standart pridedama 50gr kietiklio MEK (metil-etil-ketono peroksidas)

Esant 23oC temperatūrai, po 1% kietiklio MEK įmaišymo, kietėjimas prasideda po 10-12min. 

  • Klijuojant, sujungiant dvi sudėtines dalis, paviršiai turi būti švarūs ir neužteršti vašku arba kitos atpalaiduojančios medžiagos ir teršalai.
  • Tik pagamintuose gaminiuose, kai kuriose srityse dar gali būti mažai išskiriantys stireno priedai, kurie migruoja ant laminato paviršiaus ir gali sumažinti lipnios pastos veikimą.
  • Klijuojamų paviršių pašlifavimas yra geras pasirinkimas paruošiant kompozicinius paviršius ir pasiekiant maksimalų našumą.

Pagrindiniai taikymo kriterijai:  šlyties jėgos kryptis;  bendras sukibimo plotas;  paviršiaus paruošimas prieš klijavimą

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Katalizatorių ir kitų reaktyvų dozatoriai idealiai tinka naudoti su skysčiais, leidžia tiksliai ir s..
€1694
431
Baterija maitinamos, didelio tikslumo, mini elektroninės svarstyklės, sveriančios 0,1 g tikslumu.&nb..
€1699
2246
Rašyk
Skambink