Skaidrus gelkautas, epoksido laminatams (5kg)

Prekės kodas: 253pa

Turimas kiekis: Išparduota

Crystic Gelcoat 253PA yra tiksotropinis, pagreitintos cheminės reakcijos, izoftalinis gelkautas, puikiai sukimbantis su epoksidinės dervos laminatu, nereikalaujantis papildomo rišamojo sluoksnio. Skirtas purškimui. Nerekomenduojama naudoti, kai galinys nuolat randasi vandenyje. Šis gelkautas gali būti įvairių spalvų pagal RAL spalvų paletę. Minimalus kiekis kitų spalvų gelkauto užsakymui - 25kg

Komplektuojama su kietikliu (metil-etil-ketono peroksidu) minimaliai 1,6% nuo gelkauto kiekio.  Pasirinkime nurodomas gelkauto kiekis kilogramais ir prie jo bus pridedams reikalingas kiekis kietiklio.  

Gamintojas: TOP

Gelkauto savybės ir privalumai

Crystic Gelcoat 253PA pasižymi geromis  sukibimo su epoksidais savybėmis ir puikiu atsparumu oro sąlygoms. Buvo įrodyta, kad jis užtikrina tvirtą ir patikimą sukibimą su daugybe šlapio (rankinio) klojimo ir vakuuminio įpurškimo, epoksidinės dervos sistemomis. Tačiau visada patartina patiems atlikti dervos ir gelkauto "draugavimo" bandymus prieš pradėdami naudoti.

Taikymas

Crystic Gelcoat 253PA turi būti sušilti iki dirbtuvės temperatūros (18°C-20°C) ir prieš naudojimą reikia išmaišyti. Kietėja gelkautas įdėjus/įmaišius  kietėjimo reakcijos iniciatorių (katalizatorių, kietiklį) metil-etil-ketono peroksidą. Naudokite Butanox M-50 arba kitą lygiavertį katalizatorių ir įpilkite jo į gelkautą 1–2%. Nesotieji poliesterio gaminiai, kai kietėja, išskiria šilumą. Jei  dirbate rankiniu purškimo pistoletu, neparuoškite, neįmaišykite kietiklio didesniam gelkauto kiekiui, nei išpurkškiate per 3 minutes. Po naudojimo įsitikinkite, kad visa įranga yra kruopščiai išvalyta, išplauta. 

Kietėjimo pradžia: prie 15°C - 25min; 20°C - 15min; 25°C - 10min. Gelkauto kietėjimo pradžia labai priklauso nuo darbo vietos sąlygų: kietiklio kiekio, temperatūros, drėgmės, oro judėjimo. Todėl nurodyti kietėjimo pradžios laikai yra orentacinei

Rekomendacijos dirbant

- Prieš naudojimą švelniai išmaišykite gelcoat ranka arba mažos šlyties maišytuvu.

- Įsitikinkite, kad dirbtuvės, gelkauto, formos temperatūra yra nuo 18 iki 25 °C.

- Purškite mažiausiu slėgiu, kad pasiektumėte priimtiną išpurškimo kokybę.

- Denkite gelkautą plonais lygiais sluoksniais, didindami sluoksnio storį iki 0,5–0,6 mm šlapio gelkauto sluoksnio.

- Užtikrinkite tinkamą padengto ploto vėdinimą.

- Neviršikite 0,8 mm drėgno gelkauto plėvelės storio.

- Neleiskite gelkauto garams likti giliose formos dalyse, nes tai sulėtins kietėjimą.

 - Formų kampuose nepadenkite per daug gelio sluoksnio, nes tai gali sukelti išankstinį atsiskyrimą nuo formos.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Epoksidinės dervos trumpai Epoksidinės dervos paprastai naudojamos rankiniam laminavimui, gaminia..
Nuo €2965
331
„EPOXY PRIMER“ yra universalus, dviejų komponentų epoksidinis gruntas, skirtas visiems p..
€5950
2251
Rašyk
Skambink