Gyvūnų atbaidymo priemonė DAZER II

Prekės kodas: daz

Turimas kiekis: 138

Humaniškas, nekenksmingas, atbaidymo, ultragarsinis prietaisas Dazer II, rekomenduojama asmenims, galintiems susidurti su šunimis ar kitais agresyviais gyvūnais. Vaikams, grįžtantiems iš mokyklos, sportuojantiems, mėgstantiems bėgimą ar pasivaikščiojimą gamtoje, elektros, dujų, šilumos ir vandens tiekimo įmonių darbuotojams, pašto darbuotojams, policijos patruliams. Taip pat savo augintinio apsaugai nuo užpuolimo. Dazer taip pat naudojamas šunų dresūrai ar tiesiog "išprašyti" neprašytus gyvūnus iš savo teritorijos. Naudojant geriausią ultragarso technologiją, DAZER sukuria nemalonų, bet nekenksmingą aukšto dažnio garsą (23,4kHz, iki 116,5dB), kurį girdi šunys ir kiti gyvūnai, bet negirdi žmonės. Tai padeda sulaikyti 4 - 5 metrų atstumu puolančius šunis.DAZER pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastmasės, turi fiksacijos už diržo sagtį. DAZER pagamintas JAV. Matmenys – 115mmx55mmx30mm., tūri baterijų indikaciją, į komplektą įeina 9 voltų Enegizer elementas. DAZER neveikia kurčių gyvūnų. Jokiu būdu nereikia nukreipinėti DAZER į žmones ar gyvūnus ilgą laiką.

€2965 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

DAZER skleidžia tik gyvūnams girdimą aukšto dažnio garsą, kuris negirdimas žmonėms ir nėra žalingas nei gyvūnams, nei žmonėms. Šuo girdi šį garsą apytiksliai 15 metrų atstumu. Kuo arčiau šuo, tuo efektyvesnis yra garso poveikis. Be abejo, atbaidymo efektyvumas labai priklauso nuo gyvūno fiziologijos, amžiaus, kai šuo apkursta ir t.t. Taip pat DAZER yra efektyvi dresiravimo priemonė ir gali būti naudojama ir uždarose patalpose. Paspaudus prietaiso klavišą, šviečianti indikacija parodo, kad baterijos yra geros ir prietaisas gali veikti. Kadangi DAZER efektas yra grindžiamas garso poveikiu, tai daugelis faktorių tam gali turėti įtakos. Atstumas, gyvūno amžius, temperamentas, dresūra yra svarbiausi faktoriai. DAZER poveikis yra efektyviausias nepažįstamiems ir agresyviai nusiteikusiems gyvūnams. Naudoti DAZER savo šuniui  rekomenduotina tik dresuojant.

Naudojimas dresavimui.  DAZER gali būti sėkmingai naudojamas siekiant nutildyti lojantį šunį, įpratinanti šunį arba katę laikytis toliau nuo baldų ir mokomų komandų įtvirtinimui. Kaip dresiravimo priemonė,  DAZER turi būti naudojamas iš ne mažesnio kaip 4-5 m. atstumo. Gali atsitikti taip, kad po pirmojo DAZER panaudojimo, gyvūnas bandys pasitraukti. Ši reakcija yra įprasta ir priklauso nuo garso intensyvumo ir to, kaip gyvūnas suvokia garsą. Šio garso poveikis nėra psichiškai žalingas gyvūnui. Norint įtvirtinti mokomas komandas, panaudokite DAZER iš pirmo karto po komandos. Nukreipkite DAZER į gyvūno pusę ir paskelbus komandą 1 sekundei paspauskite klavišą. Jeigu gyvūnas neklauso, vėl paspauskite klavišą 1 sekundei.

Naudojimas atbaidymui.  DAZER, kuomet jis tinkamai naudojamas, sulaiko besiartinantį agresyvų šunį ar katę. Nukreipkite sensorinį prietaiso galą į besiartinantį gyvūną. Paspauskite klavišą. DAZER ultragarso bangų sklidimas yra kryptingas ir poveikio efektyvumas sumažėja, kai prietaisas nukreipiamas kampu ar yra fizinės kliūtys. Poveikis yra efektyvesnis kuomet klavišas yra greitai paspaudžiamas 2-3 sekundėms 1,5-3metrų atstumu nuo puolančio gyvūno, jo reakcija gali skirtis nuo pabėgimo iki agresyvumo, bet laikantis nuotolio. Dauguma ekspertų sutinka, kad išvengti šuns užpuolimo galima sustojant ir atsisukant į jį, nei bėgant nuo jo. DAZER padės jums sustabdyti puolantį šunį ir saugiai jį apeiti, bet reikia  pažymėti , kad kai kurių šunų negali sustabdyti ir koviniai ginklai, todėl 100 procentinis poveikis neįmanomas.   

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink