Antifulingas SP, balkšvas /kreminis

Prekės kodas: 154spb

Turimas kiekis: 7

Antifulingas yra speciali danga, kuria padengiami paviršiai, kurie pastoviai ar dažnai būna veikiami vandens. Pavyzdžiui: dugnai valtčių, katerių, jachtų, taip pat plūdurai ar kitos povandeninės konstrukcijos. Tie paviršiai, jeigu nepadengti antifulingu, apauga dumbliais, žolėmis, kriauklelėmis ar kitais gyviais. Tai didina pasipriešinimą plaukiojant ir šiaip gadina estetinį vaizdą. Antifulingas SP (Antifouling SP) dėl savo cheminės sudėties ir ypač dėl to, kad paviršius ekspoatacijos metu pats save poliruoja, išlaiko bioaktyvų paviršių visą laiką.

Galima naudoti beveik ant visų paviršių - šią dangą galima naudoti ant stikloplastiko (epoksidinio, poliesterinio), medienos ir plieno. Netinka naudoti ant aliuminio.

Pasirinkime: 716 = 750 ml ir 717 = 2,5 ltr

€2390 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: VOS

Apsaugos nuo užteršimo danga „ANTIFOULING SP“ yra be švino, savaime save poliruojantis produktas. Juo dengiant, paviršius turi būti švarus, sausas ir be riebalų. Po vandens poveikio galimas nedidelis spalvos pasikeitimas. Naujai dengiama 2-3 sluoksniai ir 1-2 sluoksniais, atnaujinant dangą. Padengtą paviršių galima nardinti į vandenį praėjus (džiovinant) mažiausiai 6val prie 20°C. 6 mėnesiams (jei ilgesnį laiką gulite ant žemės, apsaugos nuo užteršimo priemonę reikia lengvai nušlifuoti arba nuvalyti).

Medžiagos duomenys

  • Turinys: 750 ml ir 2,5 l
  • Spalvų atspalviai: balkšva, kreminė. Galutinė spalva pasiekiama tik po nuolatinio vandens poveikio.
  • Sąnaudos: apie 12,7 m² / l - 45 μm TSD (2,5 l = apie 32 m²)
  • Specifinis svoris: apie 1,5 kg / l

Prieš naudojimą visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Apsauginės dangos nuo užteršimo (Antifouling) skiediklis yra specialiai sukurtas „Yacht..
€1336
Rašyk
Skambink