Antifulingas Kietasis, mėlynas

Prekės kodas: 154m

Turimas kiekis: 6

Antifulingas yra speciali danga, kuria padengiami paviršiai, kurie pastoviai ar dažnai būna veikiami vandens. Pavyzdžiui: valčių, katerių, jachtų dugnai, taip pat plūdurai ar kitos povandeninės konstrukcijos. Tie paviršiai, jeigu nepadengti antifulingu, apauga dumbliais, žolėmis, kriauklelėmis ar kitais gyviais. Tai didina pasipriešinimą plaukiojant, gadina estetinį vaizdą.

ANTIFOULING ACTION su netirpia rišamąja medžiaga yra labai veiksminga, gana kieta danga, veiksmingai apsauganti paviršių nuo užteršimo. Povandeninės zonos apsauga nuo užteršimo tinka vandens transportui visuose Šiaurės Europos vandenyse, kuriose yra vidutinio užteršimo sąlygos. Dėl kieto ir patvaraus paviršiaus jis ypač rekomenduojamas greitaeigėms valtims, priekaboms ar sausoms prieplaukoms. Nerekomenduojama šiltiems Viduržemio jūros vandenims.
Antifouling Action gali būti naudojamas ant visų paviršių, išskyrus aliuminį.

Pasirinkime: 729 = 750 ml ir 730 = 2,5 ltr

€2390 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: VOS

Dengiant „ANTIFOULING ACTION“, paviršius turi būti švarus, sausas ir be riebalų. Po ilgesnio vandens poveikio galimas spalvos pasikeitimas. Naujai dengiama 2-3 sluoksniai ir 1-2 sluoksniais, atnaujinant dangą. Senos dangos turi būti nepažeistos, nušlifuotos. Prieš dengiant, patikrinkite antifulingo ir paviršiaus suderinamumą. Esant reikalui panaudokite gruntą Epoxy Primer ar Antifouling Primer, skiediklį Antifouling Thinner ar valiklį Antifouling Stripper. Išlyginamąsias dangos savybes galima pagerinti įmaišius 5-10: Antifouling Thinner. Intervalas tarp dengiamų sluoksnių yra mažiausiai 6 valandos. Padengtą paviršių galima nardinti į vandenį praėjus (džiovinant) mažiausiai 24val prie 20°C. Maksimalus  rekomenduojamas stovėjimo sausumoje laikas - 6 mėnesiai.

Medžiagos duomenys

  • Turinys: 750 ml ar 2,5 l
  • Spala: mėlyna. Galutinė spalva pasiekiama tik po nuolatinio vandens poveikio.
  • Sąnaudos: apie 12,7 m² / l - 45 μm TSD (2,5 l = apie 32 m²)
  • Specifinis svoris: apie 1,5 kg / l

Prieš naudojimą visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Apsauginės dangos nuo užteršimo (Antifouling) skiediklis yra specialiai sukurtas „Yacht..
€1336
„COATING THINNER“ yra skiediklis ir įrankių valiklis, skirtas vieno komponento akrylinėm..
€1101
Rašyk
Skambink