Stiklo mikrosferos Aerocell

Prekės kodas: msfera

Turimas kiekis: 5

Mikrosferos dažniausia naudojamos, kai reikia lengvų užpildų ir išlyginamųjų junginių, kurių norimas susitraukimas būtų mažesnis, reikalingas geresnės mechanininės savybės. Remontuojami banglenčių paviršiai ir užpildomi valčių ir automobilių gamyboje atsirandantys plyšiai. taip pat ir gaminant medines valtis.

Kiekis  ~1,3kg=10 ltr

€3025 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

AEROCELL yra užpildas, pagamintas iš stiklinių mikrokomponentų poliesterio, epoksidinių ir kitų dervų užpildymui.

Mikrosferos dažniausia naudojamos, kai reikia lengvų užpildų ir išlyginamųjų junginių, kurių susitraukimas būtų mažesnis ir reikalingos geresnės mechanininės savybės. Remontuojami banglenčių paviršiams ir užpildomi valčių ir automobilių gamyboje atsirandantys plyšiai, taip pat ir gaminant medines valtis.

PRODUKTO DUOMENYS

Esminiai duomenys

Spalva Balta
Konsistencija Milteliai
Savitasis svoris 0,21 g / cm³
Tūrinis svoris 110 g / l
Dalelių dydis 10 - 180 µ
Užpildymo kiekis iki 30% masės
Laikyti vėsiai ir sausai

Panaudojimas - Aerocell dedama į dervą mažomis porcijomis ir atsargiai išmaišoma, kol pasiekiama norima konsistencija. Užpildo junginys lieka takus iki 10% masės. Pridėjus 20–30% masės, jau gaunama baltos spalvos masė.

Aukščiau pateikta informacija, ypač pasiūlymai, kaip apdoroti ir naudoti šį produktą, grindžiami gamintojo žiniomis ir patirtimi. Dėl skirtingų rišančiųjų medžiagų panaudojimo galimų skirtumų, pratestuokite, išbandykite naudojamus produktus Jums reikalingoje aplinkoje ir sferoje.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Dalinai skaidri poliesterinė derva, skirta užpylimui, liejimui su užpildais. Ši derva atspare..
Nuo €968
349
Rašyk
Skambink