Skaidri danga/lakas, UV atsparus 750ml

Prekės kodas: 150960

Turimas kiekis: 8

Ši danga/ lakas (CLEAR COAT) yra blizgus, skaidrus, elastingas, atsparus UV spinduliams ir jūriniam klimatui, skirtas visiems mediniams paviršiams virš vandens linijos. 
Vienodai tinka vidaus ir lauko paviršiams. Apsaugo nuo blukimo ar pageltimo katerių ir jachtų medinius paviršius. 

€1846 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

Lakas yra (lieka) elastingas, atsparus oro sąlygoms ir UV spinduliams bei užtikrina nuolatinę apsaugą jūros klimato sąlygomis.
Tai užtikrina ilgalaikį blizgesį ir apsaugo medieną nuo išblukimo ir pageltimo. Greitas džiūvimas leidžia trumpus apdorojimo intervalus.

Medžiagos duomenys

  • Kiekis: 750 ml
  • Spalva: blizgi, skaidri
  • Dengimas: apie 12 m² / litras vienam sluoksniui
  • Specifinis svoris: apie 0,9 kg / l

    PANAUDOJIMAS

    Pagrindas turi būti kruopščiai nuvalytas, švarus, sausas, riebalų. Senos dangos turi būti nepažeistos. Jei reikia, nušlifuokite seną dangą ir pašalinkite šlifavimo dulkes. CLEAR COAT galima dengti esant sausam orui ir temperatūrai nuo +10°C iki +30°C. Lakas tepamas teptuku arba minkštu voleliu. Atnaujinant, rekomenduojama dengti 5-6 sluoksnius, kad būtų užtikrintas tinkamas plėvelės storis ir susijusi apsauga. Ant naujos medienos pirmieji du sluoksniai dengiami atskiedžiant  laką 20% ar 10% lako skiedikliu (Lako/grunto skiediklis). Po to tepkite 2-3 sluoksnius neskiesto lako. Atnaujinant lakuotą medieną tepami 1-2 atnaujinimo sluoksniai. Esant poreikiui, išlyginamąsias savybes galima pagerinti įpilant ne daugiau kaip 5% skiediklio. Perdengimo intervalas yra mažiausiai 4 valandos, maksimalus laukimo laikas 2 dienos (20°C). Jei intervalas viršijamas, prieš tęsiant darbą pagrindą reikia dar kartą šiurkštinti.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Labai skaidri, dviejų komponentų epoksidinė derva EC141 yra atspari geltonavimui, atspari UV, ganėti..
Nuo €3388
330
Glosscoat“ yra dviejų komponentų, natūraliai kietėjantis, be tirpiklių, be fonolio, skaidrus, ..
€2764
620
„COATING THINNER“ yra skiediklis ir įrankių valiklis, skirtas vieno komponento akrylinėm..
€1101
903
Rašyk
Skambink