• Poliesterinė derva su kietikliu TOP401

Prekės kodas: top401

Turimas kiekis: 36

Gamintojas: P

Poliesterinė derva, skirta rankiniam darbui arba darbui purškimu, su žema stireno emisija, pagreitina, puikiai persigeria į armuojančią medžiagą, turi Lloyds sertifikatą, tiksotropinė (nenuteka nuo vertikalių paviršių).

Tinka automobilių, vandens transporto pramonei, laivų dalims, laisvalaikio gaminiams ir kitiems stiklo plastiko gaminiams gaminti.

€6.05

Poliesterinė derva, skirta rankiniam darbui, su žema stireno emisija, pagreitina, puikiai persigeria į armuojančią medžiagą, turi Lloyds sertifikatą, tiksotropinė, nenuteka nuo vertikalių paviršių.

Tinka automobilių, vandens transporto pramonei, laivų dalims, laisvalaikio gaminiams ir kitiems stiklo plastiko gaminiams gaminti.

Ortoftalinė, klampumas: 500-600cps, kietėjimo pradžia ~30min (prie 25C), HDT - 66⁰C, kietumas 40 pagal barkolį, susitraukimas iki 7,4%.

Šaltuoju metų laiku rekomenduojama dervą sušildyti iki kambario temperatūros (pageidautina 20-25⁰C) ir tik tuomet pradėti darbą. Kuo šaltesnė derva, tuo ji yra klampesnė, tirštesnė. O tai turi įtakos dervos įgeriamumui į armuojančias medžiagas. Todėl ji blogiau, ilgiau impregnuojasi į audinius, jos daugiau reikia. Tai pakenkia gaminio fiziko-mechaninėms savybėms, ekonomiškumui.

Maišoma su 1,5-2% MEK polimerizacijos katalizatoriumi (kietikliu).

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink