Derva Crystic 474PA (112°C HDT)

Prekės kodas: top474

Turimas kiekis: 9

Crystic 474PA yra tiksotropinė, iš anksto pagreitinta ortoftalinė poliesterio derva, pasižyminti geromis karščiui (iki 112°C!!!) ir chemikalams atspariomis savybėmis. Ne tiksotropinė, nepagreitinta šios dervos versija yra prieinama kaip „Crystic 198“.

Komplektuojama su kietikliu (metil-etil-ketono peroksidu) minimaliai 1,6% nuo gelkauto kiekio.  Pasirinkime nurodomas dervos kiekis kilogramais ir prie jo bus pridedams reikalingas kiekis kietiklio.  

Pritaikymas - „Crystic 474PA“ buvo sukurtas naudoti įvairiausiose chemijos pramonės srityse ir yra tinkamas cisternų, vamzdžių ir dūmtraukių konstrukcijoms, kur gaminiai veikiami aplinkoje, kurioje reikalingas atsparumas šilumai ir chemikalams. Idealiai tinka gaminiams pasižymintiems atsparumu karščiui, matmenų stabilumu prie šalčio ir šilumos, gaminant kontaktiniu (rankiniu) formavimu ir karšto presavimo procesuose. „Crystic 474PA“ yra universali derva, tinkama naudoti liejime ir automatizuotuose procesuose, pavyzdžiui pultruzijoje.

TAČIAU! Praktika parodė, jog ši derva puikiai tinka autodetalių gamybai, nes yra pakankamai tiršta, o atsparumas temperatūrai duoda papildomo saugumo, klientai sako, kad net užsidegus automobiliui, iš šios dervos pagamintos detalės neužsiliepsnoja! Todėl ji itin populiari tarp autodetalių gamintojų.

€11495 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TOP

Savybės ir privalumai

„Crystic 474PA“ gali būti naudojamas ir su stiklo pluoštu padengtu polipropilenu (pvz.„Celmar“), pagaminti kompozitus stabiliais matmenimis, pasižyminčiais dideliu atsparumu karščiui ir chemikalams. Patvirtinimai - „Crystic 474PA“ atitinka C tipo (karščiui atsparios) poliesterio dervos BS 3532: 1990 reikalavimus.

Produkto charakteristikos

Prieš naudojimą „Crystic 474PA“ reikia leisti sušilti iki kambario temperatūros (18–20°C). Rekomenduojamas katalizatorius yra C katalizatorius MEK prieš dervos panaudojimą kruopščiai sumaišomas su derva dedant 2% . Dervos gyvibingumas gali būti maždaug nustatomas pagal toliau lentelę.

Katalizatoriaus kiekis (%), dirbant su 100gr dervos 2
Laikas minutėmis iki kietėjimo pradžios prie 15°C 40
Laikas minutėmis iki kietėjimo pradžios prie 20°C 22
Laikas minutėmis iki kietėjimo pradžios prie 25°C 12

Derva, forma, naudojamos žaliavos ir aplinka prieš darbą turi būti ≥15°C

„Crystic 474PA“ galima pigmentuoti pridedant iki 5% koncentruoto pigmento pastos. Tačiau užpildai ir pigmentai gali neigiamai paveikti „Crystic 474PA“ atsparumą karščiui ir chemikalams, todėl prieš bet kokį didesnio masto naudojimą, reikia įsitikinti, kad reikalingos savybės bus gautos . Kai reikalingi mažesni gaisro pavojaus laminatai, iki 20% masės Crystic 474PA galima pakeisti Crystic Prefil F. Cheminis atsparumas yra daugiau nei 200 cheminių medžiagų.

Kad gaminys pasiektų optimalų atsparumą karščiui ir chemikalams, reikia laminatą "susendinti" bent 24 valandas 20°C temperatūroje, arba 3 valandas džiovinti orkaitėje 80°C temperatūroje.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
E-stiklo pluošto susmulkintas neaustinis demblis, produktas, gaminamas paskleidžiant apie 50m..
Nuo €462
181
Audinys, 140g/m2, plain (1x1) pynimo, 1m pločio, pagamintas iš didelio stiprumo E stiklo pluo..
Nuo €2299
329
Volelis be rankenos, skirtas keitimui dažant, laminuojant ..
€036
357
Rašyk
Skambink