Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Naujienos

2018-02-02

Vinamold

Vinamold yra vinilo termojunginys. Jis yra ekonominis, daugkartinio naudojimo produktas, kaip alternatyva silikonams, poliuretaninei ar latekso gumai, gaminant elastingas formas gaminiams iš vaško, gipso, betono ir poliesterinės dervos kompozitams ir liejiniams. Didžiausias jo privalumas, tai panaudojimo greitis ir galimybė vėl ir vėl jį panaudoti. Jis skystėja prie 140-150°C. Suskystinkite produktą ir tiesiog sutepkite, apliekite modelį. Atminkite, kad modelio pagaminimo medžiaga turi išlaikyti aukštesnę temperatūrą. Vinamold-ui ataušus (vėl sukietėjus), naudokitės forma, o panaudojus, vėl galite formą supjaustyti ir naudoti gaminant kitą formą. Vinamold-ui skystėjant išsiskiria specifinis kvapas, todėl dirbkite su juo ventiliuojamoje patalpoje, su karščiui atspariomis pirštinėmis.

Natūralios ir raudonos spalvos yra patvariausi, lanksčiausi Vinamold produktai, skirti naudoti, kai svarbu užfiksuoti smulkias gaminio detales.

Baltas - geriausias gaminant produktus iš betono ar poliesterinės dervos.

Geltonas - yra pats kiečiausias Vinamold. Jis naudojamas dirbant su įvairiomis  žaliavomis gaminant didelėlius gaminius.

Galima ir sumaišyti įvairius Vinamold, norint pagaminti formą pagal norimas savybes.

Trumpas video    

Atgal