Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Acrystal

Acrystal® yra nekenksmingas, netoksiškas, dviejų komponentų liejimo produktas, susidedantis iš skystos akrilo dervos, vandens pagrindu ir užpildo miltelių. Priklausomai nuo užpildo medžiagos ir dažančių pigmentų, gaminiai įgauna skirtingas sąvybes ir paviršiaus išvaizdą. Acrystal® dažnai pakeičia su poliesterinėmis, epoksidinėmis ar poliuretaninėmis dervomis gaminamus gaminius. Pats procesas galimas tiek rankiniu liejimu, laminavimu ar purškimu. Greitas stingimas ir išėmimo iš formos laikas (apie 40-90min) leidžia labai efektyviai padidinti darbo našumą.

Acrystal® Prima

Universali sistema, naudojama gaminti gaminiams eksploatuojamiems tiek patalpose, tiek ir lauke. Pavyzdžiui, scenos dekoracijoms, dizaino ir fasado elementams, sienų ir lubų plokštėms, skulptūroms ir statuloms, meno objektams, produktų modeliams ir t.t.

Naudotojo gidas

Acrystal® Optima

Tai produktas suteikiantis gaminiui labai kietą paviršių. Naudojama architektūrinėms apdailoms, meno dirbinių kopijavimui, laipiojimo sienelėms, teatro ir kino dekoracijoms, modeliams ir t.t.

  Naudotojo gidas

 

 Acrystal® Soft

Tai vadinamas "minkštas" produktas, kai išliejami blokai ar paviršinės gaminio dalys, su kuriomis po to lengvai dirbama tradiciniais pjovimo įrankiais, peiliais, skalpeliais arba CNC staklėmis. Gaminių kraštai būna gero stiprimo, o paviršius gali būti dažomas.

  Naudotojo gidas

 

Acrystal® Aqua

Gaminiai pagaminti iš šio produkto gali būti veikiami sudėtingiausių oro sąlygų, dalinai arba nuolat būti vandenyje.

Naudojama tvenkinių, baseinų, fontanų, akvariumų, pastatų fasadų dekoravimui. Acrystal Aqua dar galima sustiprinti stiklo pluoštu.

 Naudotojo gidas

Acrystal® Decor Metal ir Acrystal® Decor Carrara

Šios medžiagos yra su specialiais užpildais, kurie suteikia gaminiui aukščiausios kokybės išvaizdą. Priklausomai nuo gaminamo produkto, paviršius gali būti grūdėtas, lygus, su metaliniu blizgesiu arba su balto marmuro atspindžiu. Gali būti  bronzos, vario, alavo gaminių imitacijos. Pridedant pigmentus gaminiui suteikiamas norimas atspalvis.

 Acrystal Decor Metal naudotojo gidas

 Informacija panaudota iš http://acrystal.pagesperso-orange.fr/