Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Prekės vakuuminiam formavimuii

 

Airtech Advanced Materials Group būdama didžiausia pasaulyje vakuuminių plėvelių (maišų), įrankių, įrangos ir įrengimų skirtų įsiurbimo, autoklavų procesams ar kontaktinio liejimo technologijoms, patikimai tarnauja aviacijos, laivų statybos, vėjo energetikos, automobilių pramonės gamintojams nuo 1973m.
 
 
Pateikiame pagrindinius produktus vakuuminio formavimo procesui. Didesnį asortimentą rasite ČIA. Visais klausimais, šiuo metu esamu asortimentu, užsakymais ir t.t., prašome kreiptis ir mes padėsime.
 
Visą vakuuminio įsiurbimo procesą, galite peržiūrėti    
 

     

 

Resin infusion Starter Kit - rinkinys pradedantiesiems darbui dervos įsiurbimo technologija. Visos reikalingos medžiagos yra komplekte, išskyrus vakuuminį siurblį. Šis rinkinys leis jums padaryti savo pirmąjį gaminį naudojant dervos įsiurbimo technologiją plotu didesnį kaip 2- 4m2.  Be to pateiktame CD rasite reikalingas darbo instrukcijas ir kitus duomenis. Tolimesniems darbams tereikia įsigyti plėvelės, hermetizuojančios juostos, žarnų ir   tęsti gamybą naudojant šią technologiją.Specifikacija

Vakuuminių plėvelių, gaminamų Airtech, asortimentas labai labai didelis. Priklausomai nuo jūsų reikalavimų ir gamybos technologijos, galima atrasti sau tinkamų techninių duomenų plėvelę.
Taip pat, kad sumažintumėte atraižas ir išlaidas, galite išsirinkti ekonomiškiausią dydį ir formatą (ištisinį, perlenkta, vamzdinį ir t.t.).
Jų asortimentą galite peržiūrėti ČIA
Nuoroda - Bagging films

 

 Drenažiniai ir sugeriantys veltiniai gali dirbti ir kaip dervos tekėjimo blokatoriai, ir kaip oro drenažai. Pagal pasirinkimą jie gali būti naudojami įvairiose technologijose, prie įvairių temperatūrų ir slėgių.

Daugiau informacijos ČIA        

Nuoroda - Breathers & Bleeders

 

 Vadinami "aukojamieji" audiniai, kurie skirti perteklinės dervos sugėrimui, gaminio estetinio vaizdo pagerinimui ar plotų, kurie vėliau bus klijuojami, paruošimui. Gamybinio proceso pabaigoje, šie audiniai yra tiesiog nuplėšiami nuo paviršiaus, o laminato pavišiaus struktūra tampa švari, tinkama klijavimui ir dažymui be papildomo paruošimo. Taip yra labai sutaupomos darbo ir laiko sąnaudos.

Daugiau informacijos ČIA     

Nuoroda - Release fabrics & Peel plies

Įvairiais tarpais ir skylučių diametrais perforuotos atskiriamosios plėvelės dažniausiai naudojamos viniojimo technologiniuose procesuose arba didesnių gaminių gamyboje. Yra didelis plėvelių pasirinkimas  pagal temperatūrinius režimus ir elastingumą.

Daugiau informacijos ČIA     

Nuoroda - Release films

Airtech tinkliukai naudojami užtikrinti patikimą, tolygų dervos pratekėjimą. Pagal poreikius (dervos pratekėjimo greitį) tinkliukai gaminami nuo 0,7mm iki 1,5mm storio. Yra gana tankūs, todėl ekonomiški, panaudojamos dervos atžvilgiu. 

Daugiau informacijos ČIA

Nuoroda - Resin infusion products

 

 

Sandarinimo, dvipusio lipnumo juostos naudojamos vakuuminės plėvelės ir žarnų pajungimo vietų tvirtinimui. Galima išsirinkti juostas pagal gamybos temperatūras, lipnumą, mikštumą ir t.t.

Daugiau informacijos ČIA     

Nuoroda - Vacuum bag sealant tapes

 

Polietileninės, ištisinės žarnos ir spirale apipjautos žarnos, skirtos dervos ir vakuumo paskirstymui, būna trijų diametrų: 1/2"; 3/8" ir 5/8". Parduodamos pakuotėse po 25m.

Žarnų sujungimams ir paskirstymui naudojami I, L ir T tipo sujungimai ir ventiliai.

 

 

Silikoninė žarna dėl savo minkštumo labai patogi sujungti kitas žarnas tose vietose, kur po to dedami ventiliai, štuceriai ar žarnų užspaudėjai.

Silikoninių žarnų užspaudėjų yra pardavime.

 

 

 

Aliumininiai štuceriai su silikonine tarpine labai palengvina darbą. Jie jungiasi per vakuuminę plėvelę ir leidžia patikimai prijungti žarną oro nutraukimui.

 

 

 Silikoninės tarpinės ir ,,spynos" skirtos dvipusių formų gamybai ir darbui vakuuminio įsiurbimo technologija.

Tiekiama pagal užsakymą.

 

Airvac 22 - pats paprasčiausias, patogus, pigus ir patikimai dirbantis prietaisas, atliekantis vakuuminio siurblio funkcijas, dirbantis nuo suspausto oro. Maksimalus vakumas (-0,864 bar) pasiekiamas prie praeinančio oro 5,5bar slėgiu

.

 

 Airtac 2E - yra aerozoliniai, laikinos fiksacijos klijai. Naudojami užfiksuoti audinius tarpusavyje (kad neslydinėtų), vertikaliose ir sudėtingos konfiguracijos formos vietose.

Kiekis - 500ml ir 650ml

Bespalvis

 Kaip atsargiai ir kruopščiai bedirbtumėte, pasitaiko, kad vakuumuojant atsiranda oro nutekėjimas iš aplinkos į sandarintą formą. VacLeak VEQ-70 padės atrasti pažeistos plėvelės ar nesandarių sujungimų vietą.Oro nutekėjimo vietose prietaisas sukuria ultragarsą. Kuo arčiau pažeistos vietos, tuo garsas stiprėja. Yra ir vizuali indikacija. 

 

Durocast - stalviršių plokštė pagaminta iš įmanomai aukščiausios kokybės uretano. Paviršius nebijo pjaustymų, neužsiteršia.Tvirtinti šią plokštę patariame su dvipusio lipnumo juosta Airhold 10 CBS.  Matmenys: 6,22mmx0,91mx1,83m;    6,22mm x1,22mx2,44m;  6,22mm x1,22m x3,66m

MVK 2011 - mobili vakuumo stotelė (vežimėlis) yra idealus pasirinkimas, kai reikalingas vakuumas  prepregams ir dervos įsiurbimui įvairiose darbo vietose, prie skirtingo dydžio formų. Instaliuotas vakuuminis siurblys pajėgus išsiurbti iki 25m3/h.

Matmenys: 960mm x 510mm x 880mm. Svoris - 75kg