Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Poliravimo priemonės

 Modelių, prototipų, formų ir gaminių poliravimo priemonės, kuriose nėra poliesteriniams ir epoksidiniams paviršiams pavojingų priedų. 

 

 Poliravimo pasta Oscar's M50

Tai yra universalus polirolis, vidutiniškai smulkių, vienodo dydžio abrazyvinių  dalelių, kurios suteikia gerus poliravimo rezultatus dirbant ir prie aukštesnių temperatūrų poliravimo mašinėlėmis. M-50 yra sukurtas siekiant supaprastinti priežiūrą gaminių ir formų su poliesteriniais ir epoksidiniais paviršiais. Gerinant poliruojamą paviršių rekomenduojama naudoti polirolį OSKAR'S M-100.

Kiekis - 1kg

 Poliravimo pasta Oscar's M100

Universali poliravimo pasta, su itin smulkiomis ir vidutiniškai smulkiomis abrazyvinėmis dalelėmis, kuri dažnai naudojama po pirminio poliravimo su pasta M50 ir suteikianti paviršiui labai gerą blizgesį. Tinka  dirbti ir esant aukštesnei temperatūrai, su poliravimo mašinėlėmis. M-100 naudojimas supaprastina būtinus darbus poliesterinių ar epoksidinių paviršių paruošimui, priežiūrai ir remontui. 

 Kiekis - 1kg 

 Poliravimo pasta Oscar's M150

M-150 yra pagrindinis poliravimo produktas siekiant itin aukštos kokybės paviršių apdailos. To pasiekiama poliruojant ir ranka, ir kylant temperatūrai, dirbant mašinėlėmis. M-150 yra specialiai sukurta poliuretano dangoms ir epoksidinėms gelkauto paviršiams. Labai gerai tinka gatavų dalių po remonto pašalinti paviršiaus matiškumą, neryškes dėmes ir t.t. M-150 naudojamas po poliravimo su pasta M100.

Kiekis - 1kg

Labai aukštos kokybės, optimalių savybių poliravimo medžiaga. Lankstūs kraštai leidžia dirbti kampuose ir lenkimuose nepažeidus  poliruojamų formų ar gaminių dalių. Panaudotus diskus galima plauti skalbimo mašinomis.