Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Kitos prekės

 

Vinamold yra ekonominis, daugkartinio naudojimo vinilo termojunginys, kaip alternatyva silikonams, poliuretaninei ar latekso gumai, gaminant elastingas formas gaminiams iš vaško, gipso, betono ir poliesterinės dervos kompozitams ir liejiniams. Jis skystėja prie 140-150°C. Suskystinkite produktą ir tiesiog sutepkite, apliekite modelį. Panaudojus pagamintą formą, ją vėl galite susmulkinti, suskystinti ir panaudoti kitos formos gamybai.

Natūralios ir raudonos spalvos yra patvariausi, lanksčiausi Vinamold produktai, skirti naudoti, kai svarbu užfiksuoti smulkias gaminio detales.

Baltas - geriausias gaminant produktus iš betono ar poliesterinės dervos.

Geltonas - yra pats kiečiausias Vinamold. Jis naudojamas dirbant su įvairiomis žaliavomis gaminant didesnius gaminius.

 


Newplast yra plastilinas skirtas modeliavimui, formos ar modelio ertmių, skylių užpildymui ir vidinių formos (modelio) kampų užapvalinimui.

Šio plastilino neveikia tiesioginis kontaktas su dervomis ir gelkautais.

Pakuotė - 500 gramų

 Fillwax - tai minkštas, geltonas vaškas. Naudojamas ten, kur plastilinas neatitinka kokybinių, formos ar modelio paruošimo darbui, reikalavimų. Jo paviršius geriau ir greičiau išlyginamas ypač apvalinant kampus.

Vaškas atsparus įvairių dervų poveikiui. Lydimosi temperatūra +60oC

Pakuotė - 330 ir 660 gramų

PoliflakeTM čipsai skirti purškimo ar liejimo būdu gaminti granito rašto gaminius, tokius kaip baseinai, vonios, stalviršiai, praustuvai, baldai, įvairūs aksesuarai ir t.t.

Standartinio panaudojimo rekomendacijas rasite ČIA

Barcol Impressor 934-1 yra rankinis testavimo prietaisas skirtas paviršiaus kietumo įvertinimui. Testuojami kompozicinių gaminių, aliuminio, aliuminio lydinių, minkštų metalų, plastmasės, stiklo, gumos ir odos paviršiai ir gaminiai.

Patogu sekti ir palyginti įvairių dervų, naudojamų kompozicinių gaminių gamyboje, kietumo kitimą polimerizacijos metu, ,,sendinant", po ,,sendinimo" ir t.t.

AeroCell yra stiklo mikrosfrų, baltas, lengvas užpildas epoksidinėms, vinilesterinėms ir poliesterinėms dervoms. Naudojamas pasigaminti lengvą glaistą (užpildą) nedidelių ertmių užpildymui, gaminių, kuriuose panaudotas putplastis remonui ir t.t.
Tankis - 110g/l

 

Universalios paskirties plastilinas, pritaikomas ir kompozicinių medžiagų gamyboje (prototipams, modeliams, formų kampams,...), ir skulptorių darbuose.

Pardavime yra plastilinas minštėjantis prie 40°C, 50°C, 60°C ir 70°C  temperatūros.

Parduodamos pakuotės: ritiniai po 1kg ir 5kg, plokštelės po 750gr.

HDK® N20 - tai silicio dioksido milteliai, kurie naudojami sutirštinti dervas kompozitų pramonėje ir kaip užpildas įvairių higienos ar kosmetikos prekių gamyboje.