Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Plieno padengimas

STIKLO PLASTIKU

 

 

 

 

 

Pirminis plieno paruošimas prasideda jo nuvalymu smėliasvaide iki rodiklio Sa2 (ISO 8501-1:1998). Šis rodyklis turi būti išsaugotas iki plieno padengimo derva. Jeigu plienas juoduoja, tai reiškia, kad prasidėjo korozija ir plienas vėl turi buti nuvalytas smėliasvaide. Tam naudojamas smėlis turi būti aštriabriaunis 75-100 mikronų lygio.
 
Prieš dengiant plieno gaminius stiklo plastiku, nerekomenduojamas panaudojimas standartinių gruntų. Bet yra tam tikslui sukūrti gruntai, tada reikia vadovautis tiekėjo rekomendacijomis. 
 
PLIENO APSAUGA NUO AGRESYVIŲ CHEMIKALŲ
 
Svarbi informacija: kaip pavyzdys, pateikiama rekomendacija/instrukcija cheminės apsaugos agresyvioje aplinkoje HF, +40°С temperatūros.
 
Svarbu kiekvienam sluoksniui teisingai parinkti dervą ir laminato struktūrą. 
 
Pirminis plieno paruošimas toks pat, kaip aprašyta aukščiau.
 
  • - Paruoštą paviršių padenkite gruntu iš didelį pailgėjimą turinčios izoftalinės, o geriausia - epoksivinilesterinės dervos
  • - Po grunto polimerizacijos, dengiami pagrindiniai laminato sluoksniai: 3 sluoksniai miltelinio stiklo demblio (450g/m2) su vinilesterine derva. Po polimerizacijos, laminato nelygumai nušlifuojami šlifavimo popieriumi (kad demblio plaukeliai neišlystų į paviršių)
  • - Sekantis etapas: stiklo vualio (C tipo stiklas) laminavimas su ta pačia derva. Dervos ir vualio santykis - 90/10.
  • - Po dalinio sukietėjimo (nelimpa) uždažomas paviršinis sluoksnis iš vėl gi tos pačios dervos ir 5% skysto vaško (terpentino) tirpalu, įmaišius kietėjimui reikalingus reagentus.
  • - Po pilno sukietėjimo, reikalingas susendinimas (12 val. 60oC ir 24 val. 50o). Temperatūra keliama ir mažinama tolygiai 10oC į val.
 
 
  
 
Ši informacija yra teikiama techniškai pasirengusiems profesionaliems darbuotojams, kurie dirba savo atsakomybės ribose. Prašome klientus pratestuoti visas pateikiamas rekomendacijas, tam tikslui, kad įsitikintumėte ar ji tenkina Jus pagal turinį ir keliamų tikslų pasiekimą. Galime užtikrinti, kad informacija yra tiksli bei teisinga, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės tuo atveju, kai šia informacija bus naudojamasi specifiniams, pavojingiems procesams vykdyti. Nei vienas šio dokumento punktas negali būti naudojamas, kaip kokia nors kita garantija, pareikšta ar numanoma , pavyzdžiui papildomos prekių kokybės garantijos ar kitiems tikslams, taip pat kaip apsauga nuo įstatymų ar patentinių teisių. Mes taip pat neprisiimame atsakomybės už jokios žalos atlyginimą, jei firmos produktais bus netinkamai naudojamasi, nesilaikoma sandėliavimo taisyklių. Pagrįstų pretenzijų atveju, vienintelis sprendimas , tai medžiagos (prekės)  pakeitimas  ir jokiu būdu neatsakome už specialiai ar atsitiktinai padarytą žalą ar jos  padarinius.