Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Medienos padengimas

 STIKLO PLASTIKU

 

 

 Būtina nuo medienos paviršiaus nuvalyti senus dažus, purvą nuplauti ir po to būtinai  gerai išdžiovinti. Riebalus nuvalyti organiniu skiedikliu.

 

Ruošiamą medieną rekomenduojama nušlifuoti šiurkščiu šlifavimo popieriumi, tai padidina grunto įgeriamumą. Jeigu reikia, mediena nušlifuojama iki aukštesnės, Jums reikalingos kokybės.

 

Paruošiamas gruntas: 2 dalys poliesterinės dervos, 1 dalis stireno. Jeigu mediena labai kieta, dervą ir stireną skieskite santykiu 1:1.

 

Jeigu naudojamoje dervoje nėra, tai įmaišykite greitikį (kobalto naftenatą). Išmaišius greitiklį, įmaišytite kietiklį, dažniausia 1-3%, bet kiekį pasitikslinkite dervos aprašyme. Paruoštu gruntu nutepkite visą medienos paviršių. Atminkite, kad kiekviena derva turi savo kietėjimo pradžios laiką, todėl užsimaišykite grunto tiek, kad suspėtumėte jį ištepti iki polimerizacijos pradžios. Po to paruoškite naują grunto dozę ir dirbkite toliau.

 

Po grunto sukietėjimo (polimerizacijos), jeigu reikia, poliesteriniais glaistais užglaistomos duobutės ir įtrukimai

 

Po tokio paruošimo, medieną jau galima dengti armuojančiu audiniu ir derva. Pradėti reikia nuo laminavimo plonesniu audiniu (80-160g/m2) ir storinti sekančiame sluoksnyje.

 

Gaminio dalis, kurios dažnai mechaniškai nusitrina (valties dugnas ar kilis), patartina padengti aramido (kevlar) pluošto audiniu. Jis labai atsparus trinčiai, todėl apsaugos Jūsų gaminį nuo kiauryminio pradilimo.

 

Padengus medieną Jums reikiamais sluoksniais, kompozicinė danga padengiama topkautu. Ne visos dervos gali tiesiogiai kontaktuoti su vandeniu ar agresyvesne aplinka. Topkautas ir atlieka apsauginę, dekoratyvinę funkciją.

 
 
Dėmesio:         Prieš visus darbus, šias, rekomenduojamas operacijas IŠBANDYKITE su konkrečiomis medžiagomis, atydžiai peržiūrėję dervos techninius duomenis ir žinant naudojamos armuojančios medžiagos paskirtį
 

 

Ši informacija yra teikiama techniškai pasirengusiems profesionaliems darbuotojams, kurie dirba savo atsakomybės ribose. Prašome klientus pratestuoti visas pateikiamas rekomendacijas, tam tikslui, kad įsitikintumėte ar ji tenkina Jus pagal turinį ir keliamų tikslų pasiekimą. Galime užtikrinti, kad informacija yra tiksli bei teisinga, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės tuo atveju, kai šia informacija bus naudojamasi specifiniams, pavojingiems procesams vykdyti. Nei vienas šio dokumento punktas negali būti naudojamas, kaip kokia nors kita garantija, pareikšta ar numanoma , pavyzdžiui papildomos prekių kokybės garantijos ar kitiems tikslams, taip pat kaip apsauga nuo įstatymų ar patentinių teisių. Mes taip pat neprisiimame atsakomybės už jokios žalos atlyginimą, jei firmos produktais bus netinkamai naudojamasi, nesilaikoma sandėliavimo taisyklių. Pagrįstų pretenzijų atveju, vienintelis sprendimas , tai medžiagos (prekės)  pakeitimas  ir jokiu būdu neatsakome už specialiai ar atsitiktinai padarytą žalą ar jos  padarinius.