Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Darbo vieta ir gamybiniai patarimai

Darbo vietos paruošimas

Organizuojant darbus gaminių iš kompozicinių medžiagų gamybai , labai svarbu teisingai įvertinti galimus darbo vietos įrengimo pavojus ir vadovautis pagrindinėmis taisyklėmis ir dokumentais, kad būtų išvengta klaidų.

 Daugiau informacijos

Prototipų ir formų iš stiklo plastiko gamyba

Pasaulio kompozicinių medžiagų gamintojų labai vertinamo p.Rolf Wolfangel (Wolfangel GmbH) ilgametės patirties pasidalinimas su modelių ir stiklo plastikinių formų gamintojais, kaip išvengti dažniausia pasitaikančių klaidų ir pagerinti savo darbo kokybę.

 Daugiau informacijos

 

Medienos ir jos gaminių padengimas kompozicinėmis medžiagomis (poliesterinės dervos ir armuojančio pluošto laminatu). Šio metodo įsisavinimas labai pravartus senesnių jachtų, katerių remonto darbuose, fanerinių valčių, medinių konstrukcijų apsaugai.
 

 Daugiau informacijos

 

 Plieno apsauga nuo aplinkos poveikio.

Plienas turi labai blogą savybę, tai korozija. Jos išvengimas kainuoja nemažas darbo laiko ir panaudojamų medžiagų sąnaudas. To išvengti galima technologiškai tiksliai panaudojant stiklo plastiko technologiją. Tai yra plieno padengimas dervos ir armuojančios medžiagos kompozitu.

Daugiau informacijos

 

 

Gelžbetoninių konstrukcijų apsauga.

Gelžbetoninės konstrukcijos yra labai neatsparios aplinkos poveikiui. Todėl jos reikalauja apsaugos, kurią galima suteikti padengiant betoną stiklo plastiku.

 Daugiau informacijos

 

 

 

Gaminių ,,sendinimas". Stiklo plastiko fizinės-mechaninės charakteristikos labai priklauso nuo laiko ir sąlygų, kuriose jie buvo laikomi prieš eksploataciją. Gaminių paruošimo naudojimui įvertinimo kriterijus yra likutinis stireno kiekis gaminyje. Todėl labai svarbu teisingai sudaryti sąlygas stirenui pasišalinti iš gaminio.

Daugiau informacijos