Kontaktai:
Liudvinavo g. 1E
LT-02242 Vilnius
info@topplastas.lt
Tel. 370 5 2691935
Mob. 370 698 22524
Faks. 370 5 2691936
  • Paslaugos
  • Paklausimai
  • Galerija
  • Apie mus
  • Kontaktai

Įrengimai

Nepralenkiama patirtis, praktinis požiūris ir aukščiausia kokybė uždirbo kompanijai WOLFANGEL nepriekaištingą reputaciją visame pasaulyje.
Žemiau pateikiame dešimtmečiais sukauptos patirties išraišką turinčius įrengimus, skirtus kompozicinių medžiagų gamybai.
   
Gelkauto išpurškimo įrenginys
 
Tvirtas ir funkcionalus gelkauto išpurškimo sistema, garantuoja puikius rezultatus. Komponentų dozavimas yra patikimas, kontroliuojamas siurbliais. Peroksidas gali būti naudojamas neskiestas ir tiesiogiai iš originalaus konteinerio.
Ši sistema tinka integruoti į automatines CNC kontroliuojamas purškimo sistemas, robotus.
Įrenginys gali būti ir vienos spalvos išpurškimui, ir daugiau, pridedant papildomjus siurblius.

Vieno komponento (1K) sieninis dozatorius 

Tvirtos konstrukcijos su cinkuotomis metalinėmis dalimis ir pematomu cilindru. Pakeliant siurblio svirtį, skystis įtraukiamas į cilindrą, kurios skalėje matote tikslų įtraukiamą kiekį. Kai svirtis yra spaudžiama žemyn, dozuojamas skystis išstumiamas į pastatytą talpą. Dėl saugumo priežasčių, rekomenduojame papildomą įrangą, sukurtą sugaudyti ir grąžinti dozuojamo skysčio lašus į pradinį konteinerį.

 

Dviejų komponentų (2K) dozatoriai 

Mažesnių kiekių, dviejų komponentų dozatorius turintis vieno komponento 500 ml apimties cilindrą ir antro komponento pasirinktinai 25 ml, 100 ml, 250 ml arba 500 ml talpas. Jis yra valdomas paspaudus mygtuką ir dirbantis suspaustu oru.

Kitą įrenginį galima vadinti kompozitų ryšiklio degaline. Nustačius reikiamą dervos ir peroksido proporciją reikia tik įjungti dozatorių ir,  įsipilus reikiamą paruošto ryšiklio kiekį, sustabdyti. Išmaišyti ir laminuoti. Sutaupomas daugiau kaip 50% darbo laikas pateisina tokio įrenginio pirkimą. Galimas iki 40kg/min paruošiamo ryšiklio kiekis, kuris priklauso nuo siurblių derinio pasirinkimo. Dirba suspaustu oru.

Pneumatinis laminavimo įrenginys 

Ši įrenginys-sistema yra naudojama, kai laminuojamos didelės dalys, kaip valtys,  pastatai, konteineriai, baseinai. Dervos ir peroksido mišinys yra dozuojamas ir suspautu oru dirbančiu siurbliu išstumiamas žarna ant volelio vidiniu arba išoriniu impregnavimu. Sumontuota patikima dviejų komponentų išmaišimo sistema, kuri po darbo išplaunama skiedikliais ir suspaustu oru.

Pluošto ir dervos išpurkimo įrenginys

Pluošto išpurškimo būdas yra modernus, taupantis darbo laiko ir žaliavų sąnaudas. Čia nereikia, kaip rankiniame formavime: pasiruošti, susipjaustyti reikiamais dyžiais ar su lekalu, armuojančias medžiagas, įsipilti, sudozuoti ir išmaišyti dervą su peroksidu ir t.t. Darbas pradedamas tiesiog įjungus įrenginį. Sudozuotas ir išmaišytas ryšiklis paduodamas į purškimo pistoletą, o pluoštas į pjaustymo mazgą., kuris sujungtas su pistoletu. Dervos ir pluošto kiekiai, taip pat yra reguliuojami. Todėl galima dirbti ir su mažomis detalėmis, ir su didelių apimčių gaminiais.

RTM (Resin Transfer Molding) įrenginys

Šis įrenginys skirtas moderniam, uždarų formų gamybos procesui, kuris ekologiškas, ekonomiškai efektyvus ir leidžia gaminti greitai ir aukštos kokybės detales. Wolfangel kompanija turi viską, ko jums gali reikėti. Nuo konsultacijų, įrenginių, priedų, medžiagų iki formų gamybos. Šis įrenginys gali dirbti kaip grynai dervos įpurškimu RTM(slėgiu), taip ir dervos įsiurbimo su vakumu sistema. Siurblys, priklausomai nuo reikalavimų, gali dirbti nuo 2kg/min iki maždaug 60kg/min dervos kiekio padavimo galia. Šiam procesui įvaldyti reikalingos specialios žinios, įgudžiai. Todėl Wolfangel siūlo specialius  RTM technologijo seminarus.

 

Distiliatorius - tirpiklio atkūrimas distiliuojant

Užteršto dervomis, pigmentais, dažais, aliejais, tepalais tirpiklio (acetono ar įvairių skiediklių) distiliavimas leidžia atgauti tirpiklį pakartotiniam panaudojimui. Po distiliavimo, taršos likučiai pašalinami su talpoje esančiu plastikiniu maišeliu. 

Distiliavimo ciklas veikia automatiškai. Reikia tik pašalinus šiukšles užpildyti  įrenginio talpą užterštu tirpikliu ir . Priklausomai nuo taršos laipsnio atstatoma iki 97% tirpiklio kiekio. 

Distiliatorius padeda tausoti gamtą ir tuo pačiu sutaupyti panaudojamų tirpiklių sąskaita.